Ronald van Oeveren verlaat DVO’60 ondanks optie

Zaterdagvierdeklasser DVO’60 en oud ZSC trainer/speler Ronald van Oeveren hebben besloten na dit seizoen afscheid van elkaar te nemen. Van Oeveren, die in de winterstop nog Marco Klijs opvolgde, maakt daardoor geen gebruik van de afgesproken optie voor een eventuele verlenging. 


,,Na prettig en zorgvuldig overleg hebben beide partijen besloten de samenwerking na dit seizoen niet voort te zetten. DVO’60 wil Ronald van Oeveren danken voor zijn inzet, betrokkenheid en professionele aanpak gedurende zijn tijd bij de club. Hij heeft zich met overtuiging ingezet voor de spelersgroep en de sportieve doelen van dit seizoen”, aldus secretaris Esmeralda Schouw.

,,Inmiddels is de zoektocht naar een nieuwe hoofdtrainer die aansluit bij de ambities en toekomstvisie van de vereniging opgestart. Van Oeveren zal tot het einde van het seizoen verantwoordelijk blijven voor de selectie”, aldus Schouw. 

Met nog drie duels voor de boeg zijn de Roosendalers in een strijd verwikkeld om ook volgend jaar in de vierde klasse uit te komen.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *